Yenikent Hurdacı

Yenikent Hurdacı, Çalışkanlar Hurdacılık, Yenikent Hurda Alımı, Fiyatları, Ankara, Demir, Bakır, Alüminyum, Sarı, Kablo, Akü, Kompozit, telefon, Sincan

YENİKENT HURDACI

Yenikent Hurdacı

Yenikent Hurdacı

Sincan İlçesi Yenikent semti merkez olmak üzere olmak üzere Yenikent'in tüm bölgelerinden Her nevi Demir, Bakır, Alüminyum, Sarı, Pirinç, Çinko, Kablo, Motor, Krom, Akü, Klima, Kompozit ve Beyaz eşya hurdası yerinden alınır, nakit ödeme yapılır.

Sizde elinizde bulunan Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Alüminyum Hurdası, Sarı Hurda, Pirinç Hurda, Çinko Hurdası, Kablo Hurda, Motor Hurdası, Krom Hurdası, Kompozit Hurdası, Akü Hurdası, Klima Hurdası, Çamaşır Makinası, Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinası gibi her marka Beyaz eşya hurdasını satmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından veya WhatSapp İletişim hattından bizlere ulaşarak hurdacı talebinde bulunabilirsiniz.


En kısa zamanda, istediğiniz adrese yada hurdanın bulunduğu noktaya gelerek hurdanın kalitesi ile ilgili keşif ve inceleme yaparak güncel hurda fiyatını sunarız. Hurdanızı alabileceğimiz en yüksek fiyattan alarak hem para kazanır hemde hurdanızdan para kazandırırız.

Malıköy Hurdacı

Müşteri Hizmetleri

0 543 731 9416

Malıköy Hurdacı

WhatsApp İletişim

0 543 731 9416

Yenikent Hurdacı

Yenikent ve civar mahalle ve semtlerin tamamından hurda alımı yapıyoruz.

Yenikent Hurdacı

HİZMETLERİMİZ

Yenikent Hurdacı

Yenikent HurdacıYenikent Hurdacı