KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Kurumsal Bilgilerimiz, Firmamız Çalışkanlar Hurdacılığa ait kuruluş yapısı, vizyon, misyon ve firma değerlerine ait bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Bilgilerimiz

Kurumsal Bilgilerimiz

Hakkımızda:

Firmamız Çalışkanlar Hurdacılık, Ankara Sincan, Etimesgut, Keçiören ve Yenimahalle ilçeleri başta olmak üzere Ankara'nın tüm ilçeleri ile civar illerden hurda alım-satımı yapmak amacıyla Yusuf BIYIK tarafından kurulmuştur.

Çeşitli nedenlerle kullanılmayan, atıl durumda bulunan başta demir, bakır ve alüminyum olmak üzere içeriğinde metal bulunan her türlü hurdayı çevre ve doğaya zarar vermeden, ev, iş yeri, depo, fabrika, tarla gibi bulunduğu ortamdan kendi araçlarımızla alarak geri dönüşüm ile yeniden kullanıma kazandırmaktadır.

Bu işleri yürütürken, çalıştığı tüm müşterilerine karşılıklı güven telkin ederek sağladığı öz güven sayesinde bu günlere gelen firmamız Çalışkanlar Hurdacılık, iyi niyet, dürüst ve prensipli çalışma, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde, kaliteli hizmetten asla taviz vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon:

Atıkların çevreye zarar vermeden geri dönüştürülebilmesi için gerekli araştırma ve yatırımları yapmak. Her türlü metal atığın ekonomik olarak geri kazanımını sağlamak. Toplumdaki çevre bilincini yükselterek geri dönüşümle ülke ekonomisine ve geleceğe katkı sağlamak.

Sektörde öncü ve tercih edilen firma olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak. Kaliteli ve zamanında hizmet sunan firma olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve tedarikçilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı olan uzun vadeli işbirlikleri kurmak.

Vizyon:

Çevreye ve insan sağlığına öncelik vererek gelişen teknoloji ve ar-ge çalışmalarımızla birlikte tabiata ve insanlığa katkı sağlamak, atık yönetimi konusunda çözüm ortağınız olmak, çevre ve atık teknolojileriyle sektörde güvenilir ,etkin ve konusunda uzman bir kuruluş olmaktır.

Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 543 731 9416

Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 543 731 9416