Eryaman Hurdacı

Eryaman Hurdacı, Çalışkanlar Hurdacılık, Eryaman Hurda Fiyatları, alımı, telefon, numarası, Ankara, Demir, Bakır, Alüminyum, Sarı, Kablo, Akü, Kompozit,

ERYAMAN HURDACI

Eryaman Hurdacı

Eryaman Hurdacı

Eryaman' ın tüm bölgelerinden Her nevi Demir, Bakır, Alüminyum, Sarı, Pirinç, Çinko, Kablo, Motor, Krom, Akü, Klima, Kompozit ve Beyaz eşya hurdası yerinden alınır, nakit ödeme yapılır.

Sizde elinizde bulunan Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Alüminyum Hurdası, Sarı Hurda, Pirinç Hurda, Çinko Hurdası, Kablo Hurda, Motor Hurdası, Krom Hurdası, Kompozit Hurdası, Akü Hurdası, Klima Hurdası, Çamaşır Makinası, Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinası gibi her marka Beyaz eşya hurdasını satmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından veya WhatSapp İletişim hattından bizlere ulaşarak hurdacı talebinde bulunabilirsiniz.


En kısa zamanda, istediğiniz adrese yada hurdanın bulunduğu noktaya gelerek hurdanın kalitesi ile ilgili keşif ve inceleme yaparak güncel hurda fiyatını sunarız. Hurdanızı alabileceğimiz en yüksek fiyattan alarak hem para kazanır hemde hurdanızdan para kazandırırız.

Eryaman Hurdacı

Müşteri Hizmetleri

0 543 731 9416

Eryaman Hurdacı

WhatsApp İletişim

0 543 731 9416

Eryaman Hurdacı

Eryaman bölgesinin tamamından hurda alımı yapıyoruz.

Eryaman Hurdacı

HİZMETLERİMİZ

Eryaman Hurdacı

Eryaman HurdacıEryaman Hurdacı