HURDA KABLO ALIMI

Ankara Hurda Kablo Alımı

Ankara Hurda Kablo Alımı, Bakır Kablo hurdası, soyma, satanlar, fiyatı, fiyatları, alan, alanlar, Ankarada, kilosu, kaç para, güncel, kg, Sincan, Etimesgut, Çankaya

Ankara Hurda Kablo Alımı

Ankara Hurda Kablo Alımı

Çelikli Yeraltı Kablosu, Karışık Enerji Kablosu, Yeraltı Enerji Kablosu, Çelik zırh ve Çelik İçli Kablo, Fare Yemez Kablo

Elinizde bulunan her çeşit ve kalitedeki Kablo Hurdasını satmak istiyor, Hurda Bakır Kablo satarak geridönüşüm ile çevre ve doğaya katkıda bulunmak ve Kablo hurdası ile para kazanmak istiyorsanız güncel hurda Kablo fiyatları hakkında firmamızdan bilgi alabilir, hurdanın niteliği ve toplam fiyat bilgisi hakkında keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Ankara'da Kablo Hurdacıları yada Ankara Kablo hurda alım satım yapan firmalar arayışı içindeyseniz Firmamız Çalışkanlar Hurdacılık ile irtibata geçebilirsiniz.

Sizde elinizde bulunan, kullanım amacı ve niteliğini yitirmiş, içeriğinde bakır, alüminyum bulunan her türlü Kablo hurdasını satmak istiyorsanız aşağıdaki Telefon numarasından veya WhatSapp İletişim hattından bizlere ulaşarak hurdacı talebinde bulunabilirsiniz.


En kısa zamanda, istediğiniz adrese yada hurdanın bulunduğu noktaya gelerek hurdanın kalitesi ile ilgili keşif ve inceleme yaparak güncel hurda fiyatını sunarız. Hurdanızı alabileceğimiz en yüksek fiyattan alarak hem para kazanır hemde hurdanızdan para kazandırırız.

Ankara Hurda Kablo Alımı

Müşteri Hizmetleri

0 543 731 9416

Ankara Hurda Kablo Alımı

WhatsApp İletişim

0 543 731 9416

Ankara Hurda Kablo Alımı

Kablo Nedir?

Kablo, elektrik enerjisini ileten, iki elektrik cihazını birbirine elektriksel olarak bağlayan, elektriksel olarak yalıtılmış, bir veya birden fazla damardan meydana gelen bir araçtır.

Özel kablolar hariç, genel olarak kablolar, İletken ve Yalıtkan olmak üzere iki kısımdan oluşur.

1- İletken kısım: Elektrik enerjisini iletmeye yarayan, bir veya birden fazla telden meydana gelen ve yalıtılmamış olan tel veya tel demetidir. İletkenler için kullanılan en yaygın maddeler bakır ve alüminyumdur.

2- Yalıtkan kısım: İletkeni elektriksel olarak yalıtan maddedir. Yalıtkanlar için kullanılan en yaygın maddeler termoplastik yalıtkanlar (PVC, PET), lastikler ve kâğıtlardır.

Kablolar, kullanılış amaçlarına göre; Kuvvetli akım kabloları ve Zayıf akım kabloları olmak üzere ikiye ayrılır.

Bir fabrika veya iş yerinin tadilatı veya yıkımı sonrası bina içinde kalan elektrik ve telekominikasyon kabloları ile arızalanan bozulan bir makinanın, cihazın içinde bulunan kablolar hurda durumuna düşer.

Çöpe atılamayacak kadar değerli olan kablolar; bakır, alüminyum ve pcv içerirler. İçerdikleri bu malzemelerin yeniden kullanıma sunulması ve ekonomiye kazandırılması gerekmektedir.

Firmamız Çalışkanlar Hurdacılık, elinizde bulunan miktarı ve niteliği ne olursa olsun her türlü hurda kabloyu yerinden ve nakit ödeme ile satın alarak geridönüşüme kazandırır.Hurda Kablo Çeşitleri

- Yer altında Kullanılan Kablolar - Çelik Sargılı Kablolar - Hava Hattı Kabloları - Koaksiyel Kablolar - Alçak Gerilim Kabloları

Geri dönüşümü mümkün olan kablo çeşitleri aşağıdaki gibidir;

Ev Gereçlerinden Elde Edilen Hurda Kablolar
ACSR (Çelik Özlü Aüminyum İletken) Alüminyum Hurda Kablo
CNE Hurda Kablo (Bakır&Alüminyum)
Kurşun & Bakır Hurda Kablo
PVC Parlak Hurda Kablo
Kalaylı Hurda Kablo
Parlak Hurda Kablo
SWA Parlak Hurda Kablo
SWA Kalaylı Hurda Kablo
Düşük Kalite Hurda Kablo
Yüksek Kalite Hurda Kablo
Yağlı Hurda Kablo
Yağlı SWA Hurda Kablo
Kuru Poli Hurda Kablo
Yağlı Poli Hurda Kablo
Kendinden Yağlı Hurda Kablo
Kurşun Hurda Kablo
Kurşun & Alüminyum Hurda Kablo
Pamuk Örgülü Hurda Kablo
Pirinçten Yapılmış Hurda Tel Kablo
Fiber Optik Kablo ve Çeşitleri

Ankara Hurda Kablo Alımı