Etimesgut Hurdacı

Etimesgut Hurdacı, Çalışkanlar Hurdacılık, Etimesgut Hurda Fiyatları, alımı, alanlar, Ankara, Demir, Bakır, Alüminyum, Sarı, Kablo, Akü, Kompozit, telefon, Elvan, Eryaman

ETİMESGUT HURDACI

Etimesgut Hurdacı

Etimesgut Hurdacı

Başta Eimesgut Merkez Elvan Mahallesi, Eryaman olmak üzere Etimesgut ilçesinin tüm mahalle ve köylerinden Her nevi Demir, Bakır, Alüminyum, Sarı, Pirinç, Çinko, Kablo, Motor, Krom, Akü, Klima, Kompozit ve Beyaz eşya hurdası yerinden alınır, nakit ödeme yapılır.

Sizde elinizde bulunan Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Alüminyum Hurdası, Sarı Hurda, Pirinç Hurda, Çinko Hurdası, Kablo Hurda, Motor Hurdası, Krom Hurdası, Kompozit Hurdası,Akü Hurdası, Klima Hurdası, Çamaşır Makinası, Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinası gibi her marka Beyaz eşya hurdasını satmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından veya WhatSapp İletişim hattından bizlere ulaşarak hurdacı talebinde bulunabilirsiniz.


En kısa zamanda, istediğiniz adrese yada hurdanın bulunduğu noktaya gelerek hurdanın kalitesi ile ilgili keşif ve inceleme yaparak güncel hurda fiyatını sunarız. Hurdanızı alabileceğimiz en yüksek fiyattan alarak hem para kazanır hemde hurdanızdan para kazandırırız.

Etimesgut Hurdacı

Müşteri Hizmetleri

0 543 731 9416

Etimesgut Hurdacı

WhatsApp İletişim

0 543 731 9416

Etimesgut Hurdacı

Etimesgut 30 Ağustos, Ahi Mesut, Alsancak, Altay, Aşağıyurtçu, Atakent, Ayyıldız, Bağlıca, Bahçekapı, Balıkuyumcu, Elvan, Erler, Eryaman, Etiler, Fatih Sultan, Fevziye, Göksu, Güzelkent, İstasyon, Kazım Karabekir, Oğuzlar, Piyade, Şehit Osman Avcı, Şehitali, Şeker, Şeyh Şamil, Süvari, Topçu, Tunahan, Yapracık, Yavuz Selim, Yeşilova ve Yukarıyurtçu Mahallelerinden hurda alımı yapıyoruz.

Etimesgut Hurdacı

HİZMETLERİMİZ

Etimesgut Hurdacı

Etimesgut HurdacıEtimesgut Hurdacı