HURDA BEYAZ EŞYA ALIMI

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Ankara Hurda Beyaz Eşya, Buzdolabı, Fırın, Çamaşır, bulaşık, makinası, Derin Dondurucu, Klima hurdası, ne kadar, fiyatı, fiyatları, alan, alanlar, Ankarada, Sincan, Etimesgut, Çankaya, Mamak, Keçiören

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Elinizde bulunan her çeşit ve kalitedeki Beyaz Eşya Hurdasını satmak istiyor, Hurda Beyaz Eşya satarak geridönüşüm ile çevre ve doğaya katkıda bulunmak ve Beyaz Eşya hurdası ile para kazanmak istiyorsanız güncel hurda Beyaz Eşya fiyatları hakkında firmamızdan bilgi alabilir, hurdanın niteliği ve toplam fiyat bilgisi hakkında keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Ankara'da Beyaz Eşya Hurdacıları yada Ankara Beyaz Eşya hurda alım satım yapan firmalar arayışı içindeyseniz Firmamız Çalışkanlar Hurdacılık ile irtibata geçebilirsiniz.

Sizde elinizde bulunan, kullanım amacı ve niteliğini yitirmiş, içeriğinde Demir, Bakır, Alüminyum, Kablo bulunan her türlü Beyaz Eşya hurdasını satmak istiyorsanız aşağıdaki Telefon numarasından veya WhatSapp İletişim hattından bizlere ulaşarak hurdacı talebinde bulunabilirsiniz.


En kısa zamanda, istediğiniz adrese yada hurdanın bulunduğu noktaya gelerek hurdanın kalitesi ile ilgili keşif ve inceleme yaparak güncel hurda fiyatını sunarız. Hurdanızı alabileceğimiz en yüksek fiyattan alarak hem para kazanır hemde hurdanızdan para kazandırırız.

Ankara Hurda Çinko Alımı

Müşteri Hizmetleri

0 543 731 9416

Ankara Hurda Çinko Alımı

WhatsApp İletişim

0 543 731 9416

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Beyaz Eşya Nedir?

Ağırlıklı olarak evlerimizde kullandığımız her kapasite ve markada ki Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinası ve Derin Dondurucu'ya genel olarak beyaz eşya denilir ve nitelik ve grup adı altında satılır.

Her şeyin olduğu gibi kullandığımız Çamaşır makinesi, Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinası, Derin Dondurucu, Klima ve Vantilatör gibi eşyaların da bir ömrü vardır. Kullanılan ürünün markası, kalitesi ve kullanım oranına göre de ömrü kısa veya uzun olabilir

Kullanım ömrünü tamamlamış, arızalanan, paslanan, bozulan tamir edilemeyen her türlü beyaz eşyanızı, içeriğinde bulunan Demir, Bakır, Alüminyum, Kablo vb. malzemeleri geridönüşüm ile tekrar kullanıma kazandırmak için satın alıyoruz.Ankara Hurda Beyaz Eşya

Alımını yaptığımız Hurda beyaz eşyalar:

- Ev Tipi Çamaşır Makinası

- Sanayi tipi Çamaşır Makinası

- Ev Tipi Kurutma Makinası

- Sanayi tipi Kurutma Makinası

- Ev Tipi Bulaşık Makinası

- Sanayi tipi Bulaşık Makinası

- Ev Tipi Buzdolabı

- Vitrin Buzdolabı

- Mini Buzdolabı

- Derin Dondurucu

- Ev Tipi Fırın

- Pizza Fırını

- Sanayi Tipi Kuzine

- Her çeşit Klima

- Vantilatör

- Her çeşit Soğutucu

Hurda beyaz eşyalar genellikle ağır yükte oldukları için taşıması zahmetli, büyük hacimde oldukları için saklaması veya muhafaza edilmesi zor olmaktadır. Bu nedenle bulundukları ortamdan hemen tahliye edilmeleri istenmekte ve gerekmektedir.

Firmamız Çalışkanlar Hurdacılık, beyaz eşya hurdalarınızı yerinden alır, kendi araçlarımıza yükler, ek nakliye parası almaz ve peşin ödeme yaparak hurda beyaz eşyalarınızı satın alır.

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Markası ve modeli ne olursa olsun, sağlam, arızalı, bozuk, paslı, kırık, tek veya toplu beyaz eşya hurdası yerinden ve nakit ödeme ile satın alınır.