HURDA AKÜ ALIMI

Ankara Hurda Akü Fiyatları

Ankara Hurda Akü Fiyatları,Akü hurdası, alımı, satışı, ne kadar, satanlar, fiyatı, fiyatları, alan, alanlar, Ankarada, kaç para, güncel, Sincan, Etimesgut, Çankaya, Mamak, Ostim, İvedik

Ankara Hurda Akü Fiyatları

Ankara Hurda Akü Fiyatları

Elinizde bulunan her çeşit ve kalitedeki Akü Hurdasını satmak istiyor, Hurda Akü satarak geridönüşüm ile çevre ve doğaya katkıda bulunmak ve Akü hurdası ile para kazanmak istiyorsanız güncel hurda Akü fiyatları hakkında firmamızdan bilgi alabilir, hurdanın niteliği ve toplam fiyat bilgisi hakkında keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Ankara'da Akü Hurdacıları yada Ankara Akü hurda alım satım yapan firmalar arayışı içindeyseniz Firmamız Çalışkanlar Hurdacılık ile irtibata geçebilirsiniz.

Sizde elinizde bulunan, kullanım amacı ve niteliğini yitirmiş, içeriğinde Çinko, Bakır, Alüminyum, Kurşun bulunan her türlü Akü hurdasını satmak istiyorsanız aşağıdaki Telefon numarasından veya WhatSapp İletişim hattından bizlere ulaşarak hurdacı talebinde bulunabilirsiniz.


En kısa zamanda, istediğiniz adrese yada hurdanın bulunduğu noktaya gelerek hurdanın kalitesi ile ilgili keşif ve inceleme yaparak güncel hurda fiyatını sunarız. Hurdanızı alabileceğimiz en yüksek fiyattan alarak hem para kazanır hemde hurdanızdan para kazandırırız.

Ankara Hurda Akü Fiyatları

Müşteri Hizmetleri

0 543 731 9416

Ankara Hurda Akü Fiyatları

WhatsApp İletişim

0 543 731 9416

Ankara Hurda Akü Fiyatları

Akü Nedir?

Akü, Akümülatör; Akım toplar, Batarya ya da Biriktireç, elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depo eden, istenildiğinde bunu elektrik enerjisi olarak veren cihaz, araçlarda bulunan elektrik enerjisi kaynağı.

Elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depo eden, ihtiyaç halinde bunu elektrik enerjisi olarak veren cihaza akü denir.

Akü, araç motorunun çalışabilmesi için gerekli olan marş basma gücünü sağlar. Araç üzerinde bulunan ve elektriğe ihtiyaç duyan ekipmanların (radyo, aydınlatma, havalandırma vb.) elektrik ihtiyacını sağlayan cihazlardır.

Akü Çeşitleri ve Özellikleri Nelerdir?

Aküler içeriklerine göre; nikel-demir, nikel-kadminyum, kurşun-ast, gümüş-çinko gibi çeşitlere ayrılır. Otomobillerde en çok kullanılan akü çeşidi ise kurşun-asit aküdür.

Kurşun asit aküler de kendi içlerinde kuru akü ve sulu akü olmak üzere ikiye ayrılır. En çok kullanılan sulu akü çeşidi ise Starter ya da SLI olarak adlandırılan klasik akülerdir.

Ankara Hurda Akü Fiyatları

Günümüzde Start-Stop teknolojisini kullanan araçların yaygınlaşması ile birlikte klasik akülere kıyasla daha yüksek performans, dayanıklılık ve yüksek şarj kabulüne sahip Start-Stop aküler de sıklıkla tercih ediliyor.Ankara Hurda Akü Fiyatları

Hurda Akülerin Çevreye Verdikleri Zararlar ve Bunların Geri Kazanımı

Aküler, kurşun, sülfürik asit çözeltisi ve poliprolen kutudan meydana geldikleri için, aküler kullanılmaz duruma geldiklerinde çevre için risk oluşturan atıklardır. Fakat bir geri dönüşüm sistemi ile hurda akü, poliprolen kutu ve kurşun parçalarından geri kazanım sağlanır. Sülfürik asidin de geri kazanımı mümkündür. Ülkemizde atık akü toplama ve bunların geri kazanımı vardır.

Ankara Hurda Akü Fiyatları

Firmamız Çalışkanlar hurdacılık, miktarı ne olursa olsun elinizde bulunan her çeşit akü' yü geridönüşüm ile hizmete kazandırmak ve akü içindeki elementlerin çevreye ve doğaya zarar vermesini önlemek için satın almakaktadır.