Pursaklar Hurdacı

Pursaklar Hurdacı, Çalışkanlar Hurdacılık, Pursaklar Hurda Fiyatları, Saray, Karacaören, alımı, alanlar, Ankara, Demir, Bakır, Alüminyum, Sarı, Akü, telefon

PURSAKLAR HURDACI

Pursaklar Hurdacı

Pursaklar Hurdacı

Başta Pursaklar Merkez Saray Mahallesi, Karacaören olmak üzere Pursaklar ilçesinin tüm mahalle ve köylerinden Her nevi Demir, Bakır, Alüminyum, Sarı, Pirinç, Çinko, Kablo, Motor, Krom, Akü, Klima, Kompozit ve Beyaz eşya hurdası yerinden alınır, nakit ödeme yapılır.

Sizde elinizde bulunan Demir Hurdası, Bakır Hurdası, Alüminyum Hurdası, Sarı Hurda, Pirinç Hurda, Çinko Hurdası, Kablo Hurda, Motor Hurdası, Krom Hurdası, Kompozit Hurdası, Akü Hurdası, Klima Hurdası, Çamaşır Makinası, Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinası gibi her marka Beyaz eşya hurdasını satmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından veya WhatSapp İletişim hattından bizlere ulaşarak hurdacı talebinde bulunabilirsiniz.


En kısa zamanda, istediğiniz adrese yada hurdanın bulunduğu noktaya gelerek hurdanın kalitesi ile ilgili keşif ve inceleme yaparak güncel hurda fiyatını sunarız. Hurdanızı alabileceğimiz en yüksek fiyattan alarak hem para kazanır hemde hurdanızdan para kazandırırız.

Pursaklar Hurdacı

Müşteri Hizmetleri

0 543 731 9416

Pursaklar Hurdacı

WhatsApp İletişim

0 543 731 9416

Pursaklar Hurdacı

Pursaklar Abadan, Altınova, Ayyıldız, Fatih, Karaköy, Karşıyaka, Kösrelikkızığı, Merkez, Mimar Sinan, Peçenek, Saray Cumhuriyet, Saray Fatih, Saray Gümüşoluk, Saray Osmangazi, Sirkeli Yeşilova, Sirkeli Yeşilyurt, Tevfik İleri, Yeni Karaköy, Yıldırım Beyazıt, Yunus Emre ve Yuva Mahallelerinden hurda alımı yapıyoruz.

Pursaklar Hurdacı

HİZMETLERİMİZ

Pursaklar Hurdacı

Pursaklar HurdacıPursaklar Hurdacı