HURDA DEMİR ALIMI

Ankara Hurda Demir Alımı

Ankara Hurda Demir Alımı, Çalışkanlar Hurdacılık, fiyatları, fiyatı, alanlar, Ankarada, hurdası, kilosu, satım, boru, kapı, güncel, kg fiyatı, Sincan, Etimesgut, Çankaya, Mamak, ne kadar, kilo fiyatı, alan firmalar, alış, satanlar, satılık

Ankara Hurda Demir Alımı

Ankara Hurda Demir Alımı

Elinizde bulunan her çeşit ve kalitedeki Demir Hurdasını satmak istiyor, Hurda Demir satarak geridönüşüm ile çevre ve doğaya katkıda bulunmak ve Demir hurdası ile para kazanmak istiyorsanız güncel hurda demir fiyatları hakkında firmamızdan bilgi alabilir, hurdanın niteliği ve toplam fiyat bilgisi hakkında keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Ankara'da Demir Hurdacıları yada Ankara demir hurda alım satım yapan firmalar arayışı içindeyseniz Firmamız Çalışkanlar Hurdacılık ile irtibata geçebilirsiniz.

Sizde elinizde bulunan, kullanım amacı ve niteliğini yitirmiş, içeriğinde demir ve çelik bulunan her türlü Demir Hurdası ve Çelik hurdasını satmak istiyorsanız aşağıdaki Telefon numarasından veya WhatSapp İletişim hattından bizlere ulaşarak hurdacı talebinde bulunabilirsiniz.


En kısa zamanda, istediğiniz adrese yada hurdanın bulunduğu noktaya gelerek hurdanın kalitesi ile ilgili keşif ve inceleme yaparak güncel hurda fiyatını sunarız. Hurdanızı alabileceğimiz en yüksek fiyattan alarak hem para kazanır hemde hurdanızdan para kazandırırız.

Ankara Hurdacılar

Müşteri Hizmetleri

0 543 731 9416

Ankara Hurdacılar

WhatsApp İletişim

0 543 731 9416

Ankara Hurda Demir Alımı

İnşaat ve sanayi sektörünün bel kemiği olan demir madeni, tüm metal türlerinin içerisinde en çok kullanılan sert ve sağlam bir metaldir. Bu yapısı nedeniyle tercih edilen demir, hemen hemen tüm sektörlerin vazgeçilmezidir. Durum böyleyken demir hurdası da oldukça fazla miktarda çıkmakta ve kullanılmaktadır.

Fiyatı itibari ile bakır ve alüminyuma göre oldukça ekonomik olan demir, bizim gibi hurda sektöründeki firmaların da en çok alım satım ve geri dönüşüm yaptığı metaldir.Hurda Demir Çeşitleri

Çelik çatı yapımlarında çıkan profil hurdası, Sandviç panel hurdası, Putrel demir hurdası, Sac hurdası alımı yapan firmamız sahada biriken paslı Demir hurdaların da alımını Yapmaktadır.

Ülkemizde sanayi sektörü gittikçe çoğalmaktadır Sanayi hurdası geri dönüşümün bel kemiğidir. Burada işlenen Demir kalıplar işlenme esnasında çıkan Demir talaş hurdası ve benze hurda demirlerin alımını Yapıyoruz.

Levha sac Hurdası, Pik Döküm Hurdası, Makine Hurdası firmamız tarafından alınarak tekrar kullanıma kazandırılmaktadır.

Ankara Hurda Demir Alımı

Ayrıca, Soğutucu Hurdası, Bar Malzemeleri Hurdası, Tabldot Hurdası, Çatal Kaşık Hurdası, Lokanta ve Restoran, Otel malzemesi Hurdası gibi birden çok demir ve diğer madenleri içeren eski eşyaların toplu olarak alımını yapmaktayız.